info@reikiakurjerio.lt           +370 647 70449

Siuntimo būdas: iš rankų į rankas

 

Pasirinkus šią paslaugą kurjeris paims jūsų siuntą nurodytu Siuntėjo adresu ir pristatys nurodytu Gavėjo adresu. Tai patogu, nes nereikia niekur vykti įdėti ar pasiimti siuntos. Prieš atvykdami paimti ar pristatyti siuntos kurjeriai įprastai paskambina suderinti patogų siuntos paėmimo ar pristatymo laiko tarpą. Lietuvoje siunta į rankas dažniausiai pristatoma jau sekančią po paėmimo darbo dieną.

 

Atminkite, jog siunčiant siuntą šiuo būdu siuntimo tarifas skaičiuojamas ne tik pagal siuntos svorį tačiau ir pagal tūrį.  Savo siuntai naudokite ne didesnę nei reikalinga pakuotę, taip išvengsite papildomų išlaidų.

 

Siuntimo būdas: iš rankų į paštomatą

 

Pasirinkus šį siuntimo būdą siuntą iš jūsų paims kurjeris, o pristatyta ji bus į jūsų pasirinktą paštomatą. Siuntos gavėjas gavęs SMS ir/ar info el.paštu galės jam patogiu metu ją pasiimti. Pasirinkę šią paslaugą , visus paštomatus Lietuvoje rasite reikiakurjerio.lt. Paštomatai įrengti lengvai automobiliu ir visuomeniniu transportu pasiekiamose vietose todėl sunkesnių siuntų Gavėjui toli nešti nereikės. Naudojantis šia paslauga siuntas paima kurjeris todėl ji patogi didesnio siuntų kiekio išsiuntimui.

 

Pasirenkant šį siuntimo būdą svarbu pateikti teisingą Gavėjo mobiliojo telefono numerį, el.paštą, žinoti tikslius siuntos pakuotės matmenis ir pagal juos pasirinkti tinkamą paštomato dėžutės dydį.

 

Siuntimo būdas:  iš paštomato į paštomatą

 

Tai ekonomiškiausias būdas siųsti siuntas. Siuntėjas įdeda siuntą į paštomatą, o Gavėjas pasiima iš paštomato. Kai paruošite siuntą atkreipkite dėmesį į jos adreso lipduke nurodytą paslaugos tiekėjo pavadimą. Siuntą galite išsiųsti iš bet kurio tam pačiam tiekėjui (LP Express arba OMNIVA) priklausančio paštomato. Į pasirinktą paštomatą siuntą įdėkite pagal instrukcijas jo ekrane. Apie tai, kad siunta atvyko į paštomatą gavėjas bus informuotas SMS žinute ir galės ją paimti jam patogiu laiku.

 

Šia paslauga patogu naudotis kai norite išsiųsti siuntą savarankiškai, bet kuriuo paros metu.

Užsakant šią paslaugą svarbu pateikti teisingą gavėjo mobiliojo telefono numerį, el. paštą, žinoti tikslius siuntos pakuotės matmenis ir pagal juos pasirinkti tinkamą paštomato dėžutės dydį.

 

Siuntimo būdas: iš paštomato į rankas

 

Naudojantis šia paslauga Siuntėjas išsiunčia siuntą iš paštomato, o Gavėjui ją pristato kurjeris. Ja naudotis išties paprasta ir patogu, kai žinote jog Gavėjui patogiausia gauti siuntą nurodytu adresu, niekuo nesirūpinant, o jums patogu užsukti į artimiausią paštomatą.

Kai paruošite siuntą atkreipkite dėmesį į jos adreso lipduke nurodytą paslaugos tiekėjo pavadinimą. Savo siuntą galite išsiųsti iš bet kurio šio tiekėjo paštomato. Į pasirinktą paštomatą siuntą įdėkite pagal instrukcijas jo ekrane.

 

Nepamirškite išmatuoti savo siuntos pakuotės ir pagal jos matmenis užsakymo metu pasirinkti tinkamą paštomato dėžutės dydį.

 

Siuntimo būdas: iš rankų į pašto skyrių

 

Ši paslauga skirta siųsti iki 10 kg svorio siuntas. Kurjeris paims jūsų siuntą nurodytu Siuntėjo adresu, o jūs galėsite pasirinkti į kurį pašto skyrių Lietuvoje ją pristatyti Gavėjui. Apie tai, kad siunta atvyko Gavėjas bus informuotas SMS žinute ir galės ją pasiimti pašto skyriaus darbo laiku. Įprastai tokios siuntos pristatymas į pašto skyrius trunka 1 - 3 darbo dienas. Lietuvoje yra virš 700 pašto skyrių, todėl jie lengvai pasiekiami Gavėjams bet kuriame Lietuvos kampelyje. Pasirinkę šią paslaugą  visus pašto skyrius ir jų darbo laiką rasite reikiakurjerio.lt.

 

Užsakant šią paslauga pateikite teisingą gavėjo mobiliojo telefono numerį.