info@reikiakurjerio.lt           +370 647 70449

Grąžink patogiai

Netenkina įsigytos prekės ir norite jas grąžinti?! Atlikite tai paprastai ir patogiai naudodamiesi reikiakurjerio.lt bei atgaukite sumokėtus pinigus už pirkinius greičiau!


Bet kuriuo metu galėsite pasitikrinti savo siuntos buvimo vietą mūsų sistemoje ir tiksliai žinosite, kada ji pasiekė pardavėją, o nepatikusias prekes išsiųsite itin sparčiai – nereikės ieškoti pristatymo adreso, jis bus užpildytas automatiškai, tiesiog pasirinkus įmonę, kurioje įsigijote prekes!


Grąžinti galite 1 iš 3 paprastų būdų:


- Iš paštomato į rankas. Supakuotą siuntą nuneškite į artimiausią paštomatą ir nuskenuokite barkodą, kuris

pavaizduotas ant siuntos lipduko. Atsidarius durelėms, įdėkite pakuotę į vidų ir uždarykite. Jūsų siunta jau pakeliui! Pristatymas jau kitą darbo dieną.


- Iš rankų į rankas. Pasirinkus šį siuntimo būdą, kurjeris siuntą paims iš Jūsų pasirinktos vietos (pvz.: namų arba biuro) ir pristatys pardavėjui kitą darbo dieną tiesiai į rankas!Niekada nesinaudojote siuntų grąžinimo paslauga? Instrukciją, kaip tai atlikti, rasite čia.

Turite klausimų ar sąraše nerandate pardavėjo, kuriam turite grąžinti prekes? Kreipkitės el. p. info@ reikiakurjerio.lt arba tel. 8 647 70449 ir mes pasirūpinsime patogiu Jūsų siuntų siuntimu.