info@reikiakurjerio.lt           +370 647 70449

SUSITARIMAS DĖL COD PASLAUGOS TEIKIMO LIETUVOJE - GRYNŲJŲ PINIGŲ UŽ KLIENTO SIUNTAS SURINKIMAS

 

 1. Tiekėjo įsipareigojimai:

  1. Siuntos su COD paslauga pristatymo metu Tiekėjo Vežėjas pristatant Siuntas Gavėjui su kurjeriu į rankas įsipareigoja paimti vietine Siuntos pristatymo šalies valiuta grynaisiais pinigais Kliento ant Siuntos dokumento (lipduko) nurodytą ir Kliento su Siuntos Gavėju suderintą pinigų sumą už Siuntą (toliau – COD paslauga). Tiekėjo Vežėjas pristatant siuntą su COD paslauga įsipareigoja užpildyti COD pinigų kvitą ir jame pasirašyti. Tiekėjo Vežėjas pilnai atsako už surinktų COD pinigų saugumą.

  2. Siuntas su COD paslauga, kurios yra pasiimamos Kliento nurodyto Gavėjo Siuntų savitarnos terminaluose (paštomatuose), tiekėjo Vežėjas įsipareigoja suteikti Gavėjui galimybę atsiskaityti už atsiimamą Siuntą tik banko kortele. Siuntos Gavėjas turi galimybę Siuntų savitarnos terminaluose (paštomatuose) atsispausdinti COD paslaugos mokėjimo kvitą.

  3. Siuntas su COD paslauga, kurios yra pasiimamos Kliento nurodyto Gavėjo Siuntų pašto skyriuose tiekėjo Vežėjas įsipareigoja suteikti Gavėjui galimybę atsiskaityti už atsiimamą Siuntą tik grynaisiais pinigais.

  4. Tiekėjas per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų skaičiuojant nuo siuntos pristatymo dienos, įsipareigoja surinktą COD pinigų sumą banko mokėjimo pavedimu pervesti į Kliento nurodytą banko atsiskaitomąją sąskaitą siuntos pristatymo šalyje.

  5. Tiekėjas įsipareigoja pateikti Klientui informaciją apie Tiekėjo Vežėjų surinktas ir pervestas COD sumas COD banko pavedime arba Kliento nurodytu registracijos el. pašto adresu.

  6. Tiekėjas įsipareigoja užtikrinti, kad Vežėjas Gavėjui neatiduos siuntos, jei Gavėjas Siuntos atsiėmimo metu nesumokės visos Kliento nurodytos COD sumos.

  7. Tiekėjas įsipareigoja COD paslaugos kainą nurodytą paslaugos pirkimo metu įtraukti į sąskaitą-faktūrą kartu su kitomis Tiekėjos paslaugomis.

 

 1. Kliento įsipareigojimai:

  1. nurodyti tikslią COD sumą prie grynų pinigų surinkimo paslaugos (COD) vietine valiuta tos šalies, kurioje vyks Siuntos pristatymas.

  2. suderinti su Siuntos Gavėju, kad COD pinigai už pristatytas Siuntas būtų paruošti iki Tiekėjo Vežėjui pristatant siuntą (jei pristatymas vykdomas pasirenkant pristatymą per kurjerį Gavėjui į rankas).

  3. nurodyti teisingą banko sąskaitą COD pinigų pervedimui.

  4. apmokėti už COD paslaugą nurodytą paslaugos pirkimo metu, kuri yra įtraukta į bendrą sąskaitą-faktūrą kartu su kitomis Tiekėjos paslaugomis.

 

 1. Apribojimai:

  1. Maksimali Tiekėjo Vežėjo paimama vienu metu grynųjų pinigų suma iš vieno Gavėjo negali viršyti Lietuvoje 1000EUR (vieną tūkstantį eurų)/3452.8LTL.